back

Zatrudnienie na statkach: Czego mogę oczekiwać?

Najczęściej zadawane pytania dotyczą procesu rekrutacji. Czego mogę oczekiwać? Jak odbywa się rozmowa kwalifikacyjna u Steiner? Czego będę uczyć się na szkoleniu? Kiedy rozpoczna się moja podróż?

Ten artykuł ma na celu przybliżenie głównych zasad i regół, jak również zawiera odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Możesz przygotować się do nadchodzącej przygody oraz zrobić krok na drodze do wymarzonej pracy.

Najważniejsze pytania i odpowiedzi na temat "Aplikacji" w skrócie:

Czego mogę spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej?

Jeśli otrzymaliśmy twoje zgłoszenie na stanowisko pracy, badamy szczegółowo wszystkie dokumenty i zapraszamy na bezpośrednią rozmowę kwalifikacyjną. Dzięki temu spotkaniu chcielibyśmy poznać Cię bliżej, ale również zaprezentować się jako firma. Na początku spotkania przedstawiamy się, dzięki temu otrzymujesz wzgląd i przydatną wiedzę o życiu na pokładzie.

Następnie Ty prezentujesz swoją osobę w języku angielskim i odpowiadasz na nasze pytania. Kolejnym etapem jest test praktyczny, który obejmuje zadania w zależności od profesji. W ten sposób dowiadujemy się o twoich umiejętnościach zawodowych.

Kiedy będę wiedział, na którym statku będę pracować?

Współpracujemy z dużą ilością linii rejsowych pływających po całym świecie. Nasz personel spa jest rozłożony na ponad 160 statkach pasażerskich. Na którym z tych statków rozpoczniesz swoją karierę zdecydujemy w naszym biurze w Londynie. Bierzemy pod uwagę kwalifikacje zawodowe, a także Twoje umiejętności językowe i charakter. Można powiedzieć, że znajdziemy idealne miejsce dla Ciebie.

Szkolenie w Akademii w Londynie: Czego mogę spodziewać się?

Kolejnym krokiem po pozytywnym rozpatrzeniu Twojej kandydatury jest trening w prestiżowej Akademii w Londynie. Tutaj szkolimy w różnych dziedzinach w ramach specyfikacji zawodowych. Przygotujemy Cię tak, abyś przekraczał oczekiwania wszystkich pasażerów. Podczas czasu spędzonego w Londynie musisz nauczyć się: niepowtarzalnej koncepcji odnowy, produktów i filozofii Steiner. Korzystaj z wiedzy naszych doświadczonych pracowników Steiner z całego świata, aby jeszcze bardziej przygotować się do pracy na statku.

Czas trwania szkolenia zależy od zawodu. Nasze doświadczenie pokazuje, że podstawowy okres szkolenia dla fryzjerów wynosi w przybliżeniu tydzień. Przygotowanie na stanowisko kosmetyczki, stylistaki paznokci, recepcjonistki spa czy trenera fitness wynosi przy najmniej trzy tygodnie.

Kiedy zaczyna się moja nowa praca?

Po pomyślnym zakończeniu treningu w Londynie, na którym również dowiesz się jak bezpiecznie dostać się na swój pierwszy statek. Lecisz do portu, gdzie czeka na Ciebie ochronna, po okazaniu odpowiedznich dokumentów, zostajesz pokierowana na statek. Tam w najbliższym miesiącu nabierzesz doświadczneia w pracy z gośćmi spa.

Wyślij nam teraz swoją "Aplikacje do pracy na statku pasażerskim" i wyrusz razem z nami!

Oferujemy wyjątkową okazję, aby wyruszyć na przygodę statkiem. Jesteśmy jednym z największych firm oferujących pracę w spa na statkach pasażerskich. Zdecyduj się! To wyjątkowa okazja do odbycia osobistej podróży i wszechstronnego rozwoju zawodowego. Zostać pracownikiem jednego z naszych Spa!

Masz dodatkowe pytania, chcesz poczytać ogólnie o pracy na statku lub typowo o branży Wellness na pełnym morzu? Przejdź do naszego bloga lub odwiedź nas na Facebooku!