back

Praca i wypoczynek na statku pasażerskim

Długie godziny pracy pełnej różnorodności!

Chcesz ubiegać się o jeden z naszych wakatów w kompleksach spa, na przykład jako trener fitness, lub kosmetyczka. Masz niewiarygodna okazję pracować tam, gdzie inni wyjeżdżają na wakacje – marzenie o podróżach po całym świecie, okaże się prawdą.

Zanim to się jednak stanie, na pewno masz wiele pytań. Między innymi, ile mam dni wolnego? Poniżej odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące pracy na statkach.

Pracując dla Nas na przykład jako akupunkturzysta lub fryzjer spełniasz swoje marzenie zawodowe, a przy okazji łączysz to z podróżami. Zatrudniony jesteś w szczególnym miejscu z możliwością wykorzystania dni wolnych od pracy na zwiedzanie.

Ile mam dni wolnych od pracy na statku?

Oprócz uregulowanych ilości godzin wolnych od pracy, istnieje możliwość ich zwiększenia. Wystaczy zapracować na ich wzrost.

Z nami masz zapewniony odpoczynek: Jako operator departamentów Spa na statkach pasażerskich oferujemy 1,5 dnia wolnego w ciągu tygodnia – w porozumieniu z menedżerem Spa. Możesz robić to, na co masz ochotę. Zostać na pokładzie lub zejść ze statku. Lepszego sposobu, aby w tak krótkim czasie zobaczyć wiele krajów i spotkać interesujących ludzi, nie ma. To jest jak praca i podróże w jednym! Wiele osób wykorzystuje swoje dni wole na wypoczynek na plaży i zakupy. Inni wola aktywnie spędzić swój wolny czas i wybierają się na wycieczki np. pływają z delfinami. Jeszcze inni wolą poznawać mentalność, kuchnię i kulturę innych narodowości.

Równowaga między pracą, a życiem

Jesteś odpowiedzialny za profesjonalnie podejście w zakresie odnowy biologicznej, zdrowia i urody gości na statku. Dzięki Tobie pasażerowie stają się jeszcze bardziej zrelaksowani. To Ty to sprawiasz!
Z wysoko wykfalifikowanego personelu spa na jednym z ponad 160 statków pasażerskich, korzystają goście z różnych narodowości. Szukają relaksu, rewitalizacji i rekreacji. Poznasz ich w ich podróży.

Kraje śródziemnomorskie: Spędź swój wolny czas w popularnych miejscach


Miałeś kiedykolwiek szansę być w jednym dniu na greckiej wyspie Santorini? W drugim podziwiać Lagunę Wenecką? A na następny pospacerować po starym mieście w Dubrowniku? Taka okazja, prawie nigdy się nie zdarza. Ty możesz to przeżyć , tak zwyczajnie. Nie musisz wyjeżdżać na drogie wakacje.My dajemy Ci taką możliwość. Podejmij zatrudnienie jako recepcjonistka albo masażystka, a w kolejnym dniu Twój statek przycumuje do małej trattorii w Palermo. Przestań tylko myśleć o spektakularnej pracy na statkach – Prześlij aplikację i spraw, że to się stanie!

Blisko i daleko: wolne na europejskich i transatlantyckich regionach

Twój statek może popłynąć do Azji, obu Ameryk i Afryki. Prawdopodobieństwo, że popłynie na Karaiby jest ogromne. Pracując z Nami, urzeczywistniasz swoje marzenia i plany. Odkryjesz nieznane rejony w czasie wolnym.

Wspaniałe możliwości spędzania wolnego czasu istnieją także bliżej nas- w Norwegii na przykład fiord, gdy Twój statek będzie opływał wokół Morze Bałtyckie. Może nawet przepłyniesz Morze Czerwone. Zainteresuj się naszymi ofertami pracy jako stylistka paznokci i lekarz medycyny estetycznej i skorzystaj z życiowej możliwości na zwiedzenie świata.