back

Wiza i ubezpieczenie potrzebne do pracy na statku

Wiza i ubezpieczenie potrzebne do pracy na statku. Naturalną rzeczą jest, że nasi kandydaci zastanawiają się i zadają pytania z tym związane. W tym artykule skupimy się na kwestiach organizacyjnych przed rozpoczęciem pracy na statkach pasażerskich:

  • Czy muszę starać się o wizę do pracy na statkach?
  • Czy jestem ubezpieczona na pokładzie, czy też potrzebuję sama je zawrzeć?
  • Czy potrzebuję w paszporcie jakiejś adnotacji?

Na takie pytania chcemy udzielić odpowiedzi, dzięki czemu dowiesz się o ważnych sprawach organizacyjnych.

Wiza: praca, a rejs statkiem po świecie

Współpracujemy z renomowanymi armatorami rejsów z całego świata. Do zawarcia z Nami umowy potrzebna Ci wiza C1/D do USA, aby móc również pracować na amerykańskich statkach pasażerskich. O wizę należy się starać w ambasadzie amerykańskiej. Astral pomaga we wszystkich czynnościach związanych z wizami, a Steiner pokrywa jej koszty.

Praca na statku: ubezpieczenie dla naszych pracowników

Ci, którzy pragną pracować za granicą, oczywiście, wymagają odpowiedniego ubezpieczenia. Steiner zadba o Twoje ubezpieczanie przez cały okres trwania kontraktu. Jednak zaleca się wykupienie ubezpieczenia podróżnego podczas szkolenia w Akademii w Londynie, aby czuć się komfortowo.

Co należy zrobić, jeśli chodzi o mój paszport?

Na statkach pasażerskich pracownicy Spa nadzorowani są przez Steiner. Najważniejsze jest, aby posiadać ważny paszport. Ważność paszportu nie powinna być mniejsza niż 2 lata, jest to sprawdzane na początku pobytu w Akademii w Londynie. Dlatego też zaleca się, aby sprawdzić swoje dokumenty podróży, a jeśli jest to konieczne, odnowić je.

Przygotowanie do rozpoczęcia pracy na statku pasażerskim

Dbamy o Ciebie od początku do końca, nie ważne czy jesteś naszym trenerem fitness lub aplikowałeś na stanowisko stylistki fryzur, albo jako kosmetyczka. Pragniesz jako lekarz medycyny estetycznej poprawić poprzez małoinwazyjne zabiegi piękno naszych pasażerów. Przygotujemy Cię do pracy na statku dla poszczególnych profesji oddzielnie. Kompleksowo do każdego wyzwania, nie ważne czy trening odbywać się będzie w Akademii w Londynie czy Miami lub szkole w Los Angeles.