back

Zatrudnienie na statku: Co warto wiedzieć

Przed wypełnieniem aplikacji na jedną z ofert pracy na statkach pasażerskich na pewno interesuje Cię czas trwania kontraktu. Nasze kontrakty mają określony czas trwania. Oczywiście zawsze istnieje możliwość przedłużenia kontraktu i kontynuację pracy dla Steiner. W tym artykule znajdziesz wszystko, co warto wiedzieć o zatrudnieniu na statku.

Jaki jest czas trwania umowy ze Steiner?

Jak długo trwa kontrakt, zależy przede wszystkim od stanowiska na jakie złożyłeś aplikację:

  • Dla akupunkturzysty i Medi- Spa lekarza na statkach pasażerskich umowy trwają 7 miesięcy.
  • Ci, którzy są zainteresowani pracą masażystki, fryzjera, kosmetyczki, stylistki paznokci lub trenera personalnego zatrudnieni są na okres 9 miesięcy.

Oczywiście umowa obejmuje również czas wolny. Tylko u Steiner masz 1,5 dnia wolnego w tygodniu, które możesz wykorzystać kiedy statek znajduje się w portach.

Co dzieje się po zakończeniu kontraktu?

Jeśli zbliżasz się do końca kontraktu na statku pasażerskim i chcesz pojechać na kolejny. Oczywiście możesz to zrobić. Oferujemy specjalny program "Back2Sea". Dajemy Ci możliwość wyboru maksymalnie trzech statków. W ten sposób, masz okazję poznać ze Steiner różne regiony świata. Masz okazję kontynuować poznawanie nowych ludzi i rozwijać się także zawodowo.

Czas na szkolenie w Akademii, nie jest wliczany do kontraktu

Szkolenie nie wlicza się do okresu trwania kontraktu , należy wziąć to pod uwagę i zaplanować dokładnie czas, który spędzi się w Londynie w Akademii. Szkolenie jest obowiązkowe. Wszyscy uczą się podstaw pracy na statku. Maksymalny czas spędzony w Londynie trwa nie więcej niż 9 tygodni, w zależności od dyscypliny na jaką aplikowałeś.

Jeśli zgodziłeś się na drugi i więcej kontraktów i Twój program Back2Sea jest nadal aktywny to nie musisz wracać na szkolenie przed każdym kolejnym kontraktem.

Wielka szansa, aby zobaczyć świat

Steiner daje wyjątkową szansę odkrywania świata, poznawania nowych ludzi i kultur wielu krajów. Skorzystaj z tej możliwości i zbieraj w ciągu 7 lub 9 miesięcy ważne doświadczenie osobiste, ale również i zawodowe. Możesz zwiedzać świat w wolnym czasie i kosztować kuchni różnych regionów.

A jeśli czujesz, że na kolejnym kontrakcie masz ochotę zwiedzić Azję zamiast wysp Karaibskich, wypełni formularz Back2Sea.