Praca masażystki: praca na pełnym morzu

Szukasz nowej przygody i wyzwania? Chcesz uciec od codzienności życia? Jako wykształcona masażystka z pasją i oddaniem do pracy w branży Spa i Wellness aplikując do nas podejmujesz świetną decyzje!
Zacznij prace na swoim wymarzonym statku i złóż aplikacje już teraz, tutaj! Oferujemy Ci prace Twojego życia i niezapomnianą karierę! Doświadczysz nowych zawodowych i personalnych przeżyć.

Na pokładzie masażystka jest bardzo poszukiwana: Morze stanie się Twoją pracą!

Zainteresowaliśmy cię naszą ofertą? Chcesz zostać częścią naszego zespołu Steiner i otrzymać wymarzoną pracę? Dowiedz się więcej tutaj i aplikuj już teraz!

Data rozpoczęcia: od razu w pełnym wymiarze czasu pracy
Minimalny okres kontraktu: 9 miesięcy

Twoje zadania:

  • Przyjmować pasażerów w profesjonalnej atmosferze. Fachowo zaopiekować się gośćmi i wprowadzić ich w życie odnowy biologicznej
  • Oferować specjalistyczne masaże (masaż gorącymi kamieniami, masaż pałeczkami bambusa oraz stemplami ziołowymi) oraz zabiegi na ciało (detox, peelingi) seminaria oraz wysokiej jakości produkty (kosmetyki, olejki)
  • Wprowadzać w życie standardy jakich nauczymy Cię w Londynie na kursie Elemis
  • Organizować i kontrolować czas pracy, w tym przygotowanie pokoju zabiegowego
  • Zachowywać wysokiej jakości czystość i higienie
  • Posiadać umiejętność pracy zespołowej, która liczy się najbardziej w naszych salonach odnowy biologicznej
  • Podejmować się innych prac jak prowadzenie dziennika sanitarnego oraz zachowania porządku na statku.

Kwalifikacje:

  • Ukończony kurs masażu lub dyplom fizjoterapeuty
  • Uprzejmość i zaangażowanie dla pasażerów statku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Entuzjazm do pracy z ludźmi z różnych części świata i kultur
  • Silna motywacja i pewność siebie
  • Profesjonalizm i doświadczenie w masażu i zabiegach w Spa
  • Wysokiej jakości obsługa klienta

Staniesz się częścią międzynarodowego zespołu Spa na pokładzie statku.

Steiner oferuje Ci nie tylko wymarzoną pracę na pokładzie statków pasażerskich z dalszymi możliwościami rozwoju, interesujących klientów oraz perspektywy, ale także pracę masażysty, która daje spokój finansowy. Wtwoje 1,5 dnia wolnego w tygodniu masz możliwość zejść na ląd, poznać nowe kultury i nieodkryte wcześniej tereny. Możesz poprzebywać w miastach i na wyspach, leżeć pod palmą oraz spróbować specjałów danej kuchni. Na lądzie, ale również na pokładzie statku możesz zobaczy coś nowego, fascynującego oraz zmienić podejście do masażu. Poczuj dryf i doświadcz fenomenalnych wrażeń.

Tak właśnie staniesz się częścią zespołu: jeśli przejdziesz pozytywnie aplikacje, zaprosimy cię do Londynu na kurs. Tam otrzymasz ekskluzywne szkolenie i będziesz miał okazje spotkać przyszłych kolegów, którzy tak jak ty też będą przygotowywać się do podjęcia pracy. W Londynie doświadczysz początku życia na luksusowych statkach!

  • 1. Dane personalne

  • 2. Aplikacja

  • Ważne informacje- proszę nie zapomnieć o: CV wraz ze zdjęciem, skany dyplomów, certyfikatów.

    Załączniki w formacie: Pliki do załączenia max 10MB w formacie doc. lub pdf załączone jednocześnie.

  • Drop files here or