Medi- Spa oferta pracy- lekarz medycyny estetycznej na statkach pasażerskich.

Dziedzina medycyny estetycznej obecnie jest bardzo znana i będzie nas zadziwiać w jak minimalnie inwazyjny sposób możemy otrzymać piękno, jak np. odmłodzenie skóry czy traktowanie zmarszczek obstrzykiwaniem. Dla wielu kobiet to należy do zabiegów kosmetycznych. Nasze oferty pracy lekarzy Medi -Spa skierowane są do Ciebie, jeśli chcesz z lekarza ogólnego wyspecjalizować się na lekarza medycyny estetycznej i masz ochotę pracować na jednym z naszych statków oraz obsługiwać naszych międzynarodowych gości. Aplikuj już teraz!

Jako Medi- Spa lekarz ze Steiner posiadasz status oficerski.

Jeśli aplikujesz do naszego Spa jako lekarz medycyny estetycznej to oczekuj pracy swojego życia. Będziesz pracował tak daleko gdzie inni spędzają wakacje i korzystał z profitów, jakie posiada lekarz na statku. Otrzymasz status oficerski, pojedynczą kabinę oraz pozostałe usługi pracownika wyższego szczebla na statku pasażerskim. Zabiegi będziesz wykonywać w wysoko standardowym gabinecie, nie ponosząc oczywiście żadnych kosztów. Dzięki temu możesz oferować gościom jak najlepsze postępowanie.
Otrzymasz możliwość wykonywania zabiegów międzynarodowym, stale zmieniającym się gościom, tak aby zdobyć cenne doświadczenie i rozwinąć się zawodowo. Do tego zdobędziesz dodatkową wiedzę z zakresu sprzedaży kosmetyków i usług.

Warunki ogólne

Jeśli jesteś zainteresowany nowym zawodowym doświadczeniem, jeśli ciągnie cię do świata i chcesz codziennie słyszeć szum morza- powinieneś złożyć aplikacje do naszego Medi -Spa.

Data rozpoczęcia: od zaraz
Minimalny okres kontraktu: 7 miesięcy

Twoje zadania:

  • Zarzadzanie jako Medi spa lekarz zabiegami medycyny estetycznej na pokładzie
  • Przeprowadzanie minimalnie inwazyjnych zabiegów upiększających
  • Konsultacje i dbanie o międzynarodowych gości
  • Aktywny marketing i sprzedaż, aby zwiększyć swoje możliwości zarobków
  • Wprowadzać w życie to czego nauczysz się na 5 dniowym treningu w Miami

Nasze wymagania:

  • Lekarz z prawem wykonywania zawodu
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Talent oraz umiejętność sprzedaży
  • Zamiłowanie do chirurgii estetycznej oraz chęć rozwoju swojej kariery.

Aplikuj już teraz do Steiner i bądź niebawem daleko stąd.

Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojej aplikacji rozpoczniesz swoją podróż. Oczywiście nie rzucimy Cię od razu na „głęboką wodę”, przygotujemy Cię do pracy na morzu. Zaprosimy Cię do Miami gdzie otrzymasz od nas ekskluzywne 5- dniowe szkolenie. Obok klinicznej praktyki przedstawimy Ci życie na pokładach statków pasażerskich. Po treningu zostaniesz „odcumowany” i rozpoczynasz swoją pracę! Od tego momentu zacznie się Twoje nowe wyzwanie.

Jako lekarz Medi- Spa w Steiner otrzymasz 2 dni wolne w tygodniu, które możesz wykorzystać na poznawanie i odkrywanie kultur oraz lądów. Codziennie znajdziesz się w innych miejscach na ziemi. Brzmi to perfekcyjnie dla Ciebie? To aplikuj już teraz i przeżyj ze Steiner nowe różnorodne doświadczenia zawodowe i przeżyj cenne osobiste wspomnienia.

  • 1. Dane personalne

  • 2. Aplikacja

  • Ważne informacje- proszę nie zapomnieć o: CV wraz ze zdjęciem, skany dyplomów, certyfikatów.

    Załączniki w formacie: Pliki do załączenia max 10MB w formacie doc. lub pdf załączone jednocześnie.

  • Drop files here or