Praca jako stylistka paznokci na statku pasażerskim

Jest poniedziałek rano i znajdujesz się właśnie, jak w każdy inny dzień w jednym z salonów w Polsce, bardzo zwyczajnie, gdzieś w Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy Wrocławiu: Prawdopodobieństwo, że niebo będzie dziś szare jest bardzo wysokie. Marzysz o głębiach oceanów, dalekich krajach i słońcu- jeśli choć raz przeszło Ci to przez głowę to jesteś tu we właściwym miejscu! Nasza oferta pracy skierowana jest do kreatywnej i pomysłowej stylistki paznokci. Aby móc znaleźć się w wymarzonym miejscu pracy, aplikuj najlepiej już teraz i rozpocznij z nami niezwykłe doświadczenie zawodowe, rozwój osobisty oraz odkrywaj świat.

Informacje o wymarzonej pracy:

Jeśli chcesz pracować jako stylista lub stylistka paznokci na statku, oczekujemy od ciebie odpowiedzialności i wszechstronności. Szczegóły oferty znajdziesz tutaj:

Data rozpoczęcia: od zaraz
Minimalny okres kontraktu: 9 miesięcy

Twoje zadania:

  • Przyjmowanie pasażerów statku i gości w ultra-nowoczesnej i stylowej atmosferze
  • Umiejętność zaoferowania swoim gościom manikiur, akryl, pedicure jak, również wysokiej jakości produktów
  • Najmocniejszą stroną Steinera jest praca w zespole "razem dla wszystkich". Pracujesz i promujesz tez swoich kolegów.
  • Wykonujesz również pozostałe prace: od zarządzania magazynem, prowadzenie dziennika sanitarnego oraz higieny miejsca pracy.

Nasze wymagania:

  • Zaświadczenie o wyksztalceniu w kierunki stylista paznokci lub ukończenia kursu
  • Certyfikat umiejętności akrylu oraz doświadczenie w zawodzie
  • Kreatywność, umiejętność i wiedzę jak robić ładne i modne paznokcie
  • Zamiłowanie do swojej pracy oraz spełnianie wszystkich próśb gości
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Pozytywne nastawienie na prace z ludźmi z różnych części świata i kultur
  • Talent do obsługi klienta i sprzedaży.

Steiner: pracodawca na statki pasażerskie

Jeśli teraz właśnie składasz aplikacje do pracy z nami na statkach pasażerskich to możesz oczekiwać od nas więcej niż tylko nowego miejsca pracy. Staniesz się częścią rodziny Steiner i do tego ważnym ogniwem silnego zespołu. My zaprosimy Ciebie na ekskluzywny trening w Londynie; gdzie wszyscy uczestnicy uczą się, co w nowej pracy na morzu jest najważniejsze. Wesprzemy Cię również i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wiz i innych ważnych dokumentów.

Po treningu pojedziesz już tylko na statek i to czego możesz się spodziewać na pewno szybko nie zapomnisz. Będziesz pracował w perfekcyjnym wielozadaniowym Spa, gdzie możesz doskonale wykorzystać swoja kreatywność do robienia paznokci. Poza tym oferujemy ci 1,5 dnia wolnego w tygodniu, które możesz wykorzystać według swojego uznania. Otrzymasz również możliwość na odkrywanie świata i poznanie nowych ludzi oraz kultur.

Aplikuj najlepiej już teraz i pojedź w podróż swojego życia!

  • 1. Dane personalne

  • 2. Aplikacja

  • Ważne informacje- proszę nie zapomnieć o: CV wraz ze zdjęciem, skany dyplomów, certyfikatów.

    Załączniki w formacie: Pliki do załączenia max 10MB w formacie doc. lub pdf załączone jednocześnie.

  • Drop files here or