Jesteś trenerem personalnym i marzą Ci się podróże?

Posiadasz kwalifikacje trenera personalnego i doświadczenie zawodowe? Masz dość miejskiego hałasu i szukasz nowego wyzwania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Nie szukamy osób do pracy w Warszawie, Krakowie, czy Gdańsku. Obiecujemy, że Twoja praca nie będzie wśród spalin samochodowych ani wszechobecnych biurowców. Chcemy wysłać Cie na morza i oceany świata.

Nieco więcej o zespole Steiner

Fitnesstrainer der Steiner CrewDajemy Ci możliwość znalezienia wymarzonej pracy na statku pasażerskim.
Jeśli przejdziesz pomyślnie swoją rozmowę kwalifikacyjną rozpoczniesz niepowtarzalny trening w Londynie. Jeśli posiadasz doświadczenie jako trener/ka personalna i w Londynie przejdziesz trening, to właśnie w tym momencie zaczyna się Twoja wspaniała przygoda.

Czeka na Ciebie wszechstronna praca na pokładzie, przyjaźni goście oraz zespół sympatycznych współpracowników z różnych krajów. Wybierzesz się z nami na wielką wycieczkę i rozpoczniesz pracę w niepowtarzalnym otoczeniu pod słońcem w dalekich krajach. Odważ się do nas dołączyć, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

Tak wiele możliwości daje Ci praca z nami, jako fitness trener.

Jeśli masz ochotę wybrać się z nami w jedną z najdalszych podróży, złóż swoją aplikację jeszcze dziś, jako trener/ka fitness i odkryj niesamowitą pracę na statku pasażerskim.

Data rozpoczęcia: od zaraz
Minimalny okres kontraktu: 9 miesięcy

Twoje zadania:

  • Przekazujesz swoją wiedzę i umiejętności pasażerom. Dlatego dbamy o Twój rozwój i szkolimy Cię w Londynie
  • Będziesz musiał prowadzić zajęcia grupowe takie jak Yoga, Pilates, cycling, TRX, Boot Camp itp. na pokładzie statku pasażerskiego
  • Będziesz osobiście odpowiedzialny za rezerwowanie i organizowanie treningów personalnych, konsultacji oraz seminariów.
  • Istotną częścią pracy jest również: rozmowa z pasażerami oraz wychodzenie z ofertami konsultacji, seminariów, treningów na pokładzie statku
  • W każdym zawodzie Steinera liczy się trzymanie się razem: wspieranie swoich kolegów i koleżanek w zadaniach jakie dostają, dla wzajemnej satysfakcji z dobrze wykonanej pracy.

Nasze wymagania:

  • Ukończenie/dyplom zawodowy, jako trener/ka fitness
  • doświadczenie zawodowe
  • Certyfikat lub kwalifikacje jako trener personalny
  • Dobra znajomość j.angielskiego
  • Zamiłowanie do zawodu oraz właściwe podejście do klienta
  • Przyjazne nastawienie do ludzi różnych narodowości
  • Wysoka kultura osobista, rozległa świadomość serwisu oraz umiejętność sprzedaży.

Jeśli po przeczytaniu tego opisu przez głowę przeszłą Ci myśl,że to praca o jakiej marzyłeś i masz chęć spróbować swoich sił, nie zwlekaj i aplikuj już teraz. Pragniesz oprócz codziennej pracy zwiedzać świat i zobaczyć różne miejsca na ziemi? Zapraszamy, zostań częścią naszego zespołu.

  • 1. Dane personalne

  • 2. Aplikacja

  • Ważne informacje- proszę nie zapomnieć o: CV wraz ze zdjęciem, skany dyplomów, certyfikatów.

    Załączniki w formacie: Pliki do załączenia max 10MB w formacie doc. lub pdf załączone jednocześnie.

  • Drop files here or