Nasze oferty pracy w SPA:

Odkryj zalety pracy w świecie żeglugi i dowiedz się więcej co możesz odkryć z nami.
1. Odkryjesz z nami wymarzone miejsca na ziemi!

Chcesz odkrywać wymarzone miejsca na świecie i pracować tam gdzie inni mogą tylko pomarzyć, żeby pojechać na wakacje? Jest to możliwe! Jako pracownik Steiner odkrywasz nie tylko świat, ale również zdobywasz serca międzynarodowych gości.

2. Spotkasz interesujących ludzi

Mówisz obecnie tylko w języku polskim lub angielskim? Tu spotkasz język francuski, hiszpański, hindi, filipiński albo suahili? Na statku spotkasz ciekawych ludzi z całego świata o różnorodnej kulturze, mówiących w wielu językach, którzy bardzo często stają się naszymi przyjaciółmi na cale życie.

3. Trampolina dla rozwoju kariery.

Czy zrobiłeś jeden czy więcej kontraktów. Steiner wesprze Cię od pierwszego do ostatniego dnia na statku. Twoje doświadczenie z nami, otworzy wiele drzwi Twojej kariery zawodowej.

4. Najpiękniejsze obiekty SPA na świecie!

Lokalizacja pracy: luksusowy statek pasażerski. Miejsce pracy: najnowocześniejsze i najpiękniejsze SPA morskiego świata! Żadnych wydatków na życie czy mieszkanie! Warunek i zalety: kochać swoją prace i poznawać nowych ludzi

5. Czas wolny to 1,5 dnia w tygodniu!

Pracując ze Steiner będziesz miał 1,5 dnia wolnego w tygodniu: Dla Ciebie otwieramy możliwość korzystania z przyjemności odkrywania najpiękniejszych miejsc na ziemi, dalekich krajów. Zbieraj doświadczenie w pracy i życiu jak nigdzie indziej!

6. Wspomnienia, których nigdy nie będziesz chciał zapomnieć!

Czekaja na ciebie różne doświadczenia i przeżycia. Przeżyjesz, jak my to nazywamy w theonboardspa by Steiner, zanurzenie się w głębi oceanu. Będą to Twoje wymarzone momenty, w wymarzonej pracy, których nigdy nie będziesz chciał zapomnieć!